У Харківській області поранені військовослужбовці зможуть проголосувати на позачергових виборах у Верховну Раду України.

Про це повідомляє інформаційний портал "Depo.Харків".

Представник Міністерства оборони України у Харкові Віталій Саранцев розповів, що в Харківській області є лише одна спецділянка, яка знаходиться у віданні Міністерства оборони України, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону.

У військовому госпіталі зможуть проголосувати 150 українців. Близько 40 з них, які не можуть самостійно пересуватися, будуть голосувати безпосередньо в палатах.

Популярні новини зараз
У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Виплати 4 тисячі євро: як отримати Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Курсанти і солдати строкової служби в Харківській області будуть голосувати за місцем прописки.

Нагадаємо, парламентські вибори 2019: список партій і останні рейтинги.

Як повідомляв портал Знай.uа , українці вірять в "Слугу народу" Зеленського і Голос Вакарчука, а Порошенко втомилися бачити в Раді.

Також портал Знай.ua писав на дільниці для голосування в Індії передали друку, які були використані для президентських виборів. Повторно такі друку застосовувати не можна.