На Харківщині стартували дострокові парламентські вибори. Всі виборчі дільниці в області відкриті.

Про це повідомляє інформаційний портал "Status quo".

На Харківщині практично всі виборчі ділянки відкрилися без затримок, лише з незначною затримкою відкрилися дві ділянки, розташовані в Немишлянском районі Харкова і в місті Зміїв Харківської області.


Нагадаємо, що на території Харківської області створено 14 окружних виборчих комісій та 1681 територіальну виборчу діляницю.

Для забезпечення охорони громадського порядку на виборчих дільницях та місцях розташування окружних і територіальних виборчих комісій залучені 3879 співробітників поліції і курсантів ХНУВС.

Нагадаємо, в "Слуги народу" допускають варіант коаліції з партією Святослава Вакарчука "Голос" і ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Як повідомляв портал Знай.ua експерти розкрили цікаві деталі про те, з ким доведеться об'єднуватися "Слузі народу" Зеленського.

Популярні новини зараз
Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, хто має більше шансів виграти на мажоритарних округах.