Майже рекордну кількість харківських дівчат, які хочуть піти на службу до Збройних сил, фіксує Міноборони в цьому місяці, повідомляє портал “Depo.ua”.

За інформацією військових, одразу 25 дівчат з харківської області виявили бажання піти на військову службу. А усього в липні до лав ЗСУ планують направити 140 контрактників.

Наприкінці липня усі новобранці будуть відправлені до навчальних центрів Збройних Сил України.

Нагадуємо, що у цьому році вперше в історії дівчата вступили до Харківського інституту танкових військ.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Правила ідентифікації пенсіонерів перепишуть: що може змінитися Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що цьогорічний випуск харківських нацгвардійців відзначився скандалом через російську пісню.

Також “Знай.ua” інформував, що з першого вересня цього року школярі зможуть перейти на домашнє навчання.