Квартирні крадії активізували свою діяльність у Харківському районі Салтівка, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, зареєстровано вже шість пограбувань квартир у районі перехрестя вулиці Ландау та проспекту Ювілейного. В одну з квартир злочинці влізли через вікно, відчинене на провітрювання — відігнули металопластикову раму. Однак встигли забрати лише ноутбук та 700 гривень.

Нагадуємо, що на Львівщині правоохоронці знешкодили квартирного крадія, який встиг накрасти на загальну суму 50 тисяч гривень.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", п'ять громадян Грузії підозрюються у скоєнні близько 10 квартирних крадіжок у Дніпрі.

Популярні новини зараз
Як зберегти тепло у квартирі й гроші у гаманці: поради на опалювальний сезон Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам
Показати ще

Також портал "Знай.ua" писав, що 23-річний зловмисник пограбував Брюховицьку церкву.