В поліцію Первомайського району Харківщини звернулась 20-річна мешканка села Сиваш, яка повідомила, що над нею вчинив наругу її односелець, інформує портал “NewsRoom”.

Інцидент стався 8 липня о 4 годині ранку. Невдовзі правоохоронці затримали 54-річного місцевого мешканця. Наразі з’ясовуються усі обставини випадку.

Нагадуємо, що вчора на Харківщині конфлікт лікаря з його сусідом завершився різаниною.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що службовий пес допоміг правоохоронцям виявити наркотики, заховані в автівці.

Популярні новини зараз
Критична ситуація зі зв'язком: українці ризикують втратити мережу Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки
Показати ще

Також “Знай.ua” розповідав про крадія, який декілька тижнів крав ковбасу з супермаркета.