Нову схему придумали шахраї у Харківській області, повідомляє портал “Город Х”.

Жертвою схеми найчастіше стають старшокласники та студенти, які шукають роботу. Злочинці розміщують об’яву про роботу на дому з доходом 500 гривень на день. Пошукач має “верифікувати” себе за допомогою банківської картки. А після “верифікації” виявляється, що ошуканий має кредит під великі проценти.

Правоохоронці не втомлюються попереджувати про те, що не можна стороннім особам повідомляти дані своєї банківської картки — термін дії, код безпеки, пін-код та іншу інформацію, яка може бути використана злочинцями.

Нагадуємо, що раніше про діяльність шахраїв та необхідність бути обережними повідомляв своїх клієнтів “ПриватБанк”.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною "Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що київські правоохоронці викрили шахраїв, яких очолював колишній поліцейський.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що мобільний оператор Київстар нараховує витрати за дзвінки, які не було зроблено.