Інститут національної пам’яті України подав до Генеральної прокуратури скаргу на дії мера Харкова Генадія Кернеса, повідомляє “5 канал”.

Зокрема, Інститут Нацпам’яті оскаржує повернення одному з харківських проспектів імені радянського маршала Жукова. Фахівці Інституту вбачають в діях Кернеса порушення законодавства України щодо декомунізації.

У випадку, якщо порушення будуть доведені, то Кернес може з мерського крісла відправитись за грати на п’ять років.

Популярні новини зараз
Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами
Показати ще

Нагадуємо, що самі містяни не бажають повернення проспекту Григоренка імені Жукова та зривають таблички із новою-старою назвою.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у відповідь на дії активістів, комунальних стали вішати таблички набагато вище за допомогою автовишки.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що Кернес також має намір відновити знесений активістами пам’ятник Жукову.