Харківські прикордонники затримали нелегала, який намагався полями перетнути кордон України з Росією, повідомляє портал "Город Х".

Чоловіка, який виявився громадянином Азербайджану, помітив дільничий селища Козача Лопань Дергачівського району та одразу доповів прикордонникам.

Наразі нелегала передано правоохоронцям і подальша його доля вирішуватиметься у суді.

Нагадуємо, що на Харківщині прикордонники заарештували колишнього бойовика ДНР, який намагався повернутись до України.

Популярні новини зараз
З пенсійних карток зникають гроші: "Ощадбанк" застеріг клієнтів Залишилось кілька днів: у ТЦК зробили важливе попередження "Ми втрачаємо цих дітей": до правил НМТ хочуть внести зміни Вашу картку ПриватБанку можуть "заблокувати": що потрібно знати всім клієнтам
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що на Львівщині затримали чоловіка, який намагався провезти через кордон нагородні предмети ХХ століття.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що прикордонники аеропорту “Бориспіль” “відзначились” хамською поведінкою по відношенню до громадянина Пакистану.