В одному з сіл Чугуївського району Харківщини кандидат в народні депутати від Опоблоку Дмитро Шенцев відкрив дитячий майданчик. Вдячні на камери місцеві мешканці в соцмережах висміяли цю щедрість, повідомляє портал “Politeka”.

На думку дописувачів зараз людям потрібні сучасні школи, якісні дороги та комп’.ютери. Деякі навіть припускають, що відкритий дитячий майданчик — насправді просто підфарбований старий.

Нагадуємо, що до виборів до Верховної ради лишилось три тижні і тому нардепи активно придумують різні способи залучення виборців на свій бік.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що на Донеччині місцевий кандидат в народні депутати роздає дітям кросівки та обіцяє велосипеди, якщо переможе.

Популярні новини зараз
Запасайтеся готівкою: світло відключать, банкомати перестануть працювати Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла В українців перевірять житло – прийдуть додому Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Також “Знай.ua” розповідав про те, що в Харкові за партійними списками намагаються пройти до ради кандидати-клони.