Співробітники СБУ на Харківщині впіймали посадовців харківського танкового заводу імені Малишева на хабарі, повідомляє портал “Depo.ua”.

Як повідомляється, начальник одного з відділів разом із підлеглим вимагали в орендарів приміщень заводу хабар в обмін на заниження орендної плати. Затримані вони були на робочих місцях під час отримання чергового траншу хабаря.

Наразі ведеться слідство за частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу. Вирішується питання про оголошення затриманим підозри.

Нагадуємо, що нещодавно на хабарі “накрили” запорізьких поліцейських, які допомагали харків’янці уникнути відповідальності.

Популярні новини зараз
На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна До 20 години на добу без електрики: у Раді дали тривожний прогноз щодо відключень світла Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що у Дніпрі на хабарі “погорів” посадовець Укрзалізниці, який хотів “заробити” на пришвидшенні поставок запчастин.

Також “Знай.ua” розповідав, що в Одесі місцеві поліцейські за хабарі відпускали затриманих п’яних водіїв.