Розпорядженням Кабінету мінстрів встановлено нові граничні тарифи на комунальні послуги, повідомляє портал АТН.

У новому опалювальному сезоні максимальна плата за тепло становитиме 1400 гривень за гкал при наявності лічильника та 35,21 грн за 1 кв. м. опалюваної площі, якщо лічильника нема. Так само різні тарифи будіть за гарячу воду — якщо є сушка для рушників, то вартість гарячої води складатиме 83,66 грн за кубометр, а якщо сушки нема — 75,74 грн за кубометр.

Ці цифри є граничними, тобто місцеві органи влади не мають права встановлювати тарифи вищі за ці суми.

Також прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив аудиторській службі перевірити об’єктивність наявних цін на тепло та воду в кожного теплокомуненерго.

Популярні новини зараз
Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись
Показати ще

Нагадуємо, що мешканці Харкова та області все частіше жаліються на роботу місцевих газових служб.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що в одному з сіл Харківщини відключили газ, вимагаючи переоформити угоди та сплатити 400 гривень.

Також “Знай.ua” розповідав про шахрая, який дурив харків’ян, прикидаючись працівником газової служби.