Харківські правоохоронці в останню мить врятували з-під коліс автівки кошеня, повідомляє портал “Город Х”.

Поліцейські побачили пухнастика, коли переходили дорогу. Котик перелякався та заховався під автівку, що стояла на світлофорі і з секунди на секунду мала їхати. За повідомленням зоозахистнків, копи зреагували блискавично — встигли вхопити малюка та відбігти з дороги.

Наразі 1,5-місячна кішечка, якій дали ім’я Люра, живе в однієї з патрульних, але змоги залишити в себе пухнастика поліцейська не має. Тому зараз для Люри шукають нову родину.

Популярні новини зараз
Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Пільгові умови не світять: хто з українців не зможе вийти на пенсію раніше Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою
Показати ще

Нагадуємо, що на минулому тижні в харківському національному парку “Слобожанський” поселився врятований зоозахисниками борсук.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що до Сумської області прилетів на полювання велетенський гість з Криму - “червонокнижний” птах сип білоголовий.

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що в одеському зоопарку батьками стали маленькі пухнастики — звичайні носухи.