У вівторок, 25 червня, у Харкові та області народилось 57 дітей. Серед малюків — 30 хлопчиків та 27 дівчаток, повідомляє портал “Status Quo”.

Серед новонароджених — дві двійні, одна з яких є “королівською”, тобто хлопчик і дівчинка. Різнопола двійня отримала таку назву, оскільки у старі часи народження такої двійні у королівській родині дозволяло вирішити одразу цілу низку державних задач. Принц одразу ставав спадкоємцем престолу, а принцеса шлюбом із представником іншої держави допомагала забезпечити партнерську угоду.

Нагадуємо, що раніше повідомлялось про те, що 21 червня до Верховної Ради внесли законопроект про збільшення грошової допомоги при народженні дитини.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що у міжрасової пари росте хлопчик із темною шкірою та блакитними очима.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Від 100 до 1000 гривень: кому піднімуть пенсії у липні Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що українські військовослужбовці, в яких народилась дитина, зможуть піти в декретну відпустку на три роки.