У Харкові на чоловіка напав рій бджіл.

Про це повідомляє інформаційний портал "Місто Х".

У неділю 9 червня у Харкові, на території авторинку «Лиск» на чоловіка напав рій бджіл. Комахи сильно покусали нещасного. Від великої кількості бджолиної отрути чоловік загинув на місці НП.


Величезна родина бджіл оселилося на дереві, яке росте на проспекті Гагаріна, 165. Містяни розповіли, що поруч з цим деревом знаходиться дитячий майданчик.

«Будьте акуратні і не ризикуйте, цікавість може зіграти злий жарт», - попереджають харків'яни.


Зараз поліція встановлює всі деталі події.

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Нагадаємо, що в інтернеті досить активно набирає перегляди веселе відео, на якому пес породи пітбуль намагається зробити кілька справ одночасно.

Як повідомляв "Знай.іа", страшна історія сталася в Америці, в штаті Флорида. Місцевого літнього фермера вбила найбільша нелетющая птах.

Також Знай.іа" писав, що кошка-феміністка бореться за рівні права з допомогою гострих кігтиків: смішне відео. Тварина люто нападає на чоловіків і собак, які проходять повз. При цьому вона абсолютно не реагує на жінок і дітей.