Олена Зайцева, винуватиця смертельної ДТП у Харкові, що сталася восени 2016 року, та інший учасник аварії Геннадій Дронов не побачать половини своєї заробітної плати, яку вони отримуватимуть у місцях позбавлення волі. Про це розповіла представник потерпілих Лариса Матвєєва, посилаючись на рішення органів Державної виконавчої служби.

За її словами, із зарплатні засуджених вираховуватимуть 50% на погашення боргу перед потерпілими. Наразі потерпілі та родичі загиблих у аварії не отримували компенсації від Зайцевої та Дронова.

Зокрема, Дронов має компенсувати постраждалим моральну шкоду на суму у майже 5 мільйонів гривень та витрати, пов’язані із виконавчим провадженням. Наразі у тюрмі він заробив 500 гривень, половина з яких піде на відшкодування витрат виконавчого провадження.

Адвокат додала, що у Зайцевої за документами немає ніякого особистого майна, а у Дронова є банківські рахунки, проте не відомо, чи є на них хоч якісь кошти.

«Ми порахували, що з такими темпами відшкодування шкоди може тривати віками», — зазначила правозахисниця.

Популярные статьи сейчас
Обиженный алкаш Медведев снова выпил лишнего: угрожает терактами на европейских АЭС Денег может не хватить: несмотря на летний сезон, в Украине взлетели в цене перец, огурцы и кабачки Легенда "Танців з зірками" Влад Яма загрустил после "бавовны" в Крыму: "Мне почему-то..." Маргарита Симоньян не скрывает разочарование, и намекнула россиянам на скорое поражение в Украине: "Все пропало"
Показать еще