Український співак, чоловік співачки і екссолістки групи "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої Володимир Дантес часто викладає різні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram, демонструючи моменти творчого та особистого життя.

Нещодавно знаменитість виставив несподіваний знімок, на якому виглядав досить здивованим.

Так, артист зізнався, що частенько соромиться робити селфі, адже йому здається, що такі кадри - це прояв нарцисизму. Також шоумен зазначив, що часто рідні та близькі вибирають йому фото, які самому Володимиру здаються абсолютно невдалими.

Виконавець пояснив свій вираз обличчя на селфі - за словами Дантеса, він був шокований тим, як швидко пролетіло літо. Водночас чоловік Наді Дорофєєвої видав, що у нього є невеликий страх успіху, який той збирається побороти найближчим часом.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" На Новий рік будуть котлети? В Україні падають ціни на свинину, курятину та сало Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт
Показати ще

"Я тааак соромлюся робити селфі☺️

Здається, це якийсь нарцисизм. Хоча при цьому сторіз обожнюю.

А ще є така штука - відбір фотографій. Ось даєш подивитися своїм близьким і вони вибирають такууу дичину, що аж страшно, що вони бачать мене саме таким🤣

А коли показуєш, то що тобі подобається вони кажуть, що я не дуже добре вийшов☺️)

Можливо з цією фотографією така ж історія🤣 🤣 вона відображає як же я охринів за літо від того як все мчить.

Є невеликий страх успіху, але я його поборю)) і ви теж не бійтеся, що ви класні!)"

Володимир Дантес, instagram.com/vladimirdantes