Відомий український спортсмен-політик Василь Вірастюк слідом за багатьма впливовими українцями привітав співвітчизників з 30-ю річницею Незалежності. Однак один з найсильніших чоловіків у світі підніс привітання в своєму стилі, доволі оригінально.

Виявилося, що 47-річний Василь Вірастюк наважився зробити на своїй спині тату у вигляді Державного герба країни.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Василя Вірастюка в мережі Instagram.

Публікація Василя Вірастюка, скріншот: Instagram
Публікація Василя Вірастюка, скріншот: Instagram

"Спеціально до Дня Незалежності", - коротко підписав нову публікацію Василь Вірастюк.

Популярні новини зараз
Боєць ЗСУ, якому розірвало руку і ногу, закликає мститися росіянам за будь-яку ціну: "Їб*ште, бл*дь, як в останній день!" Майже всі чоловіки та більшість жінок підуть на війну: Сергій Братчук звернувся до українців Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS
Показати ще

У свіжій публікації можна побачити нове тату Василя Вірастюка, яке він зробив на спині. Якщо детальніше розглядати нове зображення, то можна побачити оригінальний тризуб, який виконано зі зброї запорізьких козаків - шаблі, а також зі своєрідних рун з хрестами і колами.

Також варто нагадати нашим читачам, що до 30-річчя Незалежності України головну сторінку Google прикрашає зображення козацької чайки, на вітрилі якої видно державний герб - тризуб. Дудл веде на сторінку, де зібрано статті рро День Незалежності.

Раніше повідомляли, українець захистив титул найсильнішої людини планети: переплюнув навіть Василя Вірастюка.

Як повідомляв Знай.uа, друге "хрещення" Василя Вірастюка в Раді: хто увійшов до кола друзів і сусідів по лаві в залі.

Знай.uа писав, оплески, "Ганьба!" і біла вишиванка - як пройшла присяга Василя Вірастюка.