Класик Харківського стріт-арту Гамлет Зіньківський знову опинився в епіцентрі чергового скандалу.

Так, його недавній малюнок "Відсікай зайве" розташований на тлі синагоги. При цьому частина користувачів порахувала натяк образливим, інші ж не побачили нічого поганого. Сам же автор традиційно нічого не коментує, пропонуємо згадати найяскравіші роботи художника, передає " Newsroom"

Гагарін

Фото: Newsroom
Фото: Newsroom

Адреса: на паркані біля дитячого садка №423, вулиця Ніжинська.

Цю роботу навряд чи можна назвати примітною, якби не один фактор - час створення. Вона була зроблена в 2000 році, коли художнику було 14-років. За деякими даними це найстаріший стріт-арт Зіньківського в Харкові.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Ніколи не пийте зелений чай, якщо сталося це: саме так вкорочують життя більше половини українців Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Всі проблеми від голови

Фото: Newsroom
Фото: Newsroom

Адреса: перехрестя вулиць Великої Панасівської та Чеботарської, виїзд з другі Центрального ринку.

Стріт-арт з'явився в 2017 році. На той момент він складалвся з трьох фігур: білої, чорної і сірої. Однак зараз одну з них практично знищили енергетики, які вирішили пофарбувати двері.

Думка і Закон перспективи

Фото: Newsroom
Фото: Newsroom

Адреса: вулиця Багалія, 3, навпроти Літературного музею.

Арка на самому початку вулиці Багалія зустрічає перехожих відразу чотирма малюнками Гамлета. Але найяскравіша робота, це чоловік, чиє обличчя закрито пакетом або тканиною. Підпис до стріт-арту свідчить, що "Думка – це доважок до події".

Час великих роздумів

Фото: Newsroom
Фото: Newsroom

Адреса: вулиця Данилевського, 29.

Цей стріт-арт з'явився в 2016 році. Як розповів сам Гамлет, спочатку зображення сумного чоловіка було підписано "час великих роздумів". Однак невідомі жартівники дописали "про шкоду алкоголю".

Відсікай зайве

Фото: Newsroom
Фото: Newsroom

Адреса: вулиця Пушкінська, збоку від ТРЦ "Нікольський".

Саме це зображення ножиць викликало скандал. Вся справа в тому, що на задньому плані стріт-арту знаходиться Харківська хоральна синагога. Тому малюнок і напис розцінили як натяк на ритуал обрізання.

Раніше повідомляли, молитва до Архангела Михаїла про прощення гріхів і заступництво: святі рядки для важкої хвилини.

Як повідомляв Знай, яким було дитинство у наших предків 300 років тому: рання загибель, робота і безправ'я.

Знай писав, ПЦУ опублікувала повний календар релігійних свят на Червень: від дня Всіх Святих до Трійці.