У Харкові спалахнув черговий мовний скандал. Причиною скандалу стала поведінка продавщиці, яка відмовила в обслуговуванні покупниці, яка звернулася до неї українською мовою. Про це повідомили в телеграм-спільноті «Народний Ревізор».

Як повідомляється, інцидент стався в кіоску під назвою «Колосся».

"Продавщиця в невеликому кіоску "Колосся" відмовилася обслуговувати жінку, яка звернулася до неї українською мовою. Крім цього, жінка ще й нахамила покупниці", - дивуються автори повідомлення.

"На камеру не знімайте, дівчина, не маєте права!», - обурюється продавщиця на відео, закриваючи перед клієнтами вікна та двері.

"Ні, вона буде знімати, і має на це право. Чому ви не хочете обслужити мене?", - запитує клієнтка.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

"Українською мовою розмовляти будеш знаєш, де? В п*зду їдь!", - грубить їй продавщиця.

"Все, є матеріал для скарги", - резюмує шокована покупниця.

Скрін, відео Народний Ревізор
Скрін, відео Народний Ревізор

Скрін, відео Народний Ревізор
Скрін, відео Народний Ревізор

Скрін, відео Народний Ревізор
Скрін, відео Народний Ревізор

У коментарях думки громадян з приводу того, що відбувається на відео кардинально розійшлися.

"21 століття, живеш в Україні, говориш державною мовою, закріпленою конституційно-вирушаєш нах*й", "Ох і свинюка жирна", - обурюються ті, хто на боці покупниці.

Скрін, Народний Ревізор
Скрін, Народний Ревізор

"Ну, не український, а суржик, і хотілося б побачити ситуацію з самого початку", "Провокаторка, а не покупниця! Я б таких бульдозером тиснула, як медуз. І не нахамила, а дала бумеранга у відповідь», - захищають дії продавщиці інші коментатори.

Нагадаємо, захисниця українського Ніцой виступила проти закону "про корінні народи": "Ростуть роги..."

Як повідомляв Знай.uа, у Львові стався мовний скандал, допоможе хіба що Лариса Ніцой: "Не потрібно ні знати, ні вчити українську"

Також Знай.uа писав, захисниця української мови Лариса Ніцой залилася сльозами через проблеми з грошима: "Знищувати"