У Харкові помер відомий актор. Про це повідомили на порталі "Суспільне".

22 червня в Харкові помер народний артист України, відомий актор Олексій Рубінський. На момент смерті йому було 68 років.

Колега Олексія Рубінського, Михайло Озеров розповіла журналістам, що актор 45 років працював у Харківському театрі ляльок імені Афанасьєва і не кинув свою діяльність навіть після втрати слуху.

"Він працював до останнього дня, не випадав з обойми. Постійно жив театром. Були тактильні або візуальні репліки, щоб він знав, коли вступати в свої ролі. Підходимо, або руку на плече кладемо, або під лікоть беремо. Так він розумів, що це його партія і потрібно працювати" - розповів Михайло Озеров.

Варто зазначити, що Олексій Рубінський - єдиний актор в Харківському театрі ляльок імені Афанасьєва, який удостоївся звання Народного артиста України.

На порталі театру про нього відгукуються як про талановитого кіноактора, театрального педагога, художника і справжнього патріота своєї справи, який з ревнощами шанував всі традиції і підходив до роботи з максимальною самовіддачею.

Дату і місце прощання з Олексієм Рубінським повідомлять додатково.

Олексій Рубінський, фото: puppet.kharkov.ua
Олексій Рубінський, фото: puppet.kharkov.ua
Олексій Рубінський, фото: puppet.kharkov.ua

Нагадаємо, що у Києві чоловік випав з вікна і розбився на смерть, кадри з місця НП

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Львові після грози загинув підліток, вдарило струмом-медики були безсилі

Також, "Знай.uа" писав, що багатодітний батько провалився Боброву нору, зверху впав кінь: під Рівним трапилася біда, в яку важко повірити