Сьогодні, 22 червня, згадують про початок вторгнення німецьких військ на територію Радянського Союзу. У цей день вшановується пам'ять всіх загиблих в ті страшні роки.

"80 років тому без оголошення війни війська Третього Рейху вторглися на територію СРСР», - нагадали харків'янам в ресурсі «ВЕХА Харків».

Відзначимо, що Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року, а в 1941 році лідер нацистської Німеччини Адольф Гітлер направив свої війська проти недавніх союзників – СРСР під керівництвом Йосипа Сталіна.

До цього дня Німеччина вже завоювала або підпорядкувала собі одинадцять провідних країн Європи. О 4 годині ранку, 22 червня 1941 року після артилерійської та авіаційної підготовки гітлерівські війська перейшли радянський кордон.

Це найжорстокіша, найкривавіша війна в сучасній історії людства.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок На кордоні з Казахстаном росіяни бомжують в целофанових вігвамах, а на росії їм вже готують нари чи іржавий автомат Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни
Показати ще

Для СРСР вона триватиме тисячу чотириста вісімнадцять днів і забрала більше двадцяти мільйонів людських життів.

Вшануємо ж цей день архівними кадрами тих гарячих днів.

Нагадавши, Володимир та Олена Зеленські розповіли про головні переваги української вишиванки: "Наша гордість і скарб".

Як повідомляв портал " Знай.ua", Павло Глоба розповів про еру Водолія: світ розділиться на добро і зло. Чоловік розповів про нову еру для Землі.

Також " Знай.ua " писав, Молодик в Тельці: що це означає Для кожного знака Зодіаку.