На сторінці в Instagram відомої української співачки Аліни Гросу, яка до недавнього часу жила і співала в Росії, з'явилася жартівлива публікація, яка привернула увагу фанатів.

У короткому відео, обробленому за допомогою спеціального фільтра, Гросу постала з пухкими дитячими щічками. Варто відзначити, що співачці до лиця раптова «повнота».

"Дівчатка, ну ви зрозуміли, що залишилося всього лише 45 днів до літа? Коротше, якщо бікіні від купальника налазить тепер тільки на щоки, робимо з нього маску і не паримося. На море не факт що ми поїдемо, а сльози жінку точно ніколи не прикрасять. П. С. вже передчуваю, як журналісти, побачивши мене під цим ефектом, будуть писати, Аліна Гросу поправилася», - жартує співачка.

У коментарях фанати від душі посміялися над витівкою улюбленої зірки, похваливши її за почуття гумору.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

"Це так кльово, коли жінка красива, та ще й з почуттям гумору», «на маленьку себе схожа», - вважають українці.

Нагадавши, розлучена Аліна Гросу зухвало висловилася про колишнього чоловіка