Курсантка Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуби Юлія Повстемська посіла призове місце на міжнародному конкурсі знавців української мови.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони, третє місце харків'янка розділила з курсантом Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика-конкурс, який претендує на отримання державного статусу. Петро Яцик-відомий канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп.

Тим часом у Львові вчителька ліцею № 45 виявилась громадянкою Росії та нав'язувала школярам російську ідентичність. За словами Антона Петрівського колишня вчителька російської мови та літератури Тамара Федорівна Балтак (дівоче прізвище Александріна), у 1951 році народилася у Росії. Декілька місяців тому вона звільнилась із ліцею №45, у якому пропрацювала декілька десятків років.

Популярні новини зараз
Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу
Показати ще