Курсантка Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуби Юлія Повстемська посіла призове місце на міжнародному конкурсі знавців української мови.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони, третє місце харків'янка розділила з курсантом Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика-конкурс, який претендує на отримання державного статусу. Петро Яцик-відомий канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп.

Тим часом у Львові вчителька ліцею № 45 виявилась громадянкою Росії та нав'язувала школярам російську ідентичність. За словами Антона Петрівського колишня вчителька російської мови та літератури Тамара Федорівна Балтак (дівоче прізвище Александріна), у 1951 році народилася у Росії. Декілька місяців тому вона звільнилась із ліцею №45, у якому пропрацювала декілька десятків років.

Популярні новини зараз
Диктатор путін все ще не готовий застосовувати ядерну зброю, і намагається затягнути війну: "Він не хоче вмирати" Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще