Житель Дергачівського району погрожував жінці через "борг" 1500 доларів. Тепер чоловікові загрожує до 7 років в'язниці.

Про це повідомили в пресслужбі Прокуратрури в Харківській області.

Повідомляється, що з початку вересня 2020 року житель Дергачівського району вимагав у жінки $1500, які вона йому нібито заборгувала.

фото: Прокуратура Харківської області
фото: Прокуратура Харківської області

У разі відмови повертати гроші, чоловік погрожував потерпілій облити її обличчя кислотою, через що та залишиться інвалідом.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Розкидають шкарпетки, пукають при всіх і постійно безглуздо жартують: найнебезпечніші чоловіки-співмешканці за знаком Зодіаку Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

24 грудня правоохоронці затримали підозрюваного після отримання частини "боргу" у розмірі 14 тисяч гривень.

фото: Прокуратура Харківської області
фото: Прокуратура Харківської області

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство триває.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 189 КК України ("вимагання"). Фігуранту загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

фото: Прокуратура Харківської області
фото: Прокуратура Харківської області

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Київський лікар вимагав грошей від ветерана АТО- " 2 тисячі, і ти-інвалід"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Помічник нардепа жмеренецького намагався підкупити голову Держгеокадастру за $170 тис.

Також «Знай.иа " писав, що Під Хмельницьким родина грабіжника намагалася "купити" його справу, грошей не шкода - " своїх не кидаємо"