Український боксер Денис Берінчик часто публікує в соціальних мережах нові фото або короткі відео і тішить своїх фанатів ними.
Але, відомий боксер трохи спантеличив своїх фанатів і підписників останньою публікацією в своєму Іnstagram.
Він опублікував фото, де позує на тлі Харківської міської ради зі своїми друзями. Але, користувачів мережі більше обурив неоднозначний напис, який він залишив під знімком.

"Рідне місто може спати спокійно", - написав Денис Берінчик у своєму Іnstagram.

Багато користувачів мережі відзначили, що на тлі останніх новинний такий пост є недоречним. Варто нагадати, що в ніч на 17 грудня після тривалої хвороби помер мер Харкова Генналій Кернес.
"У зв'язку з останніми новинами, так собі підпис..", "
Не дуже доречно"," Хороший рофл"," цЦ тролінг вищого рівня від Дена", - такі коментарі залишили польостелі мережі під постом ізвтсного боксера.

Популярні новини зараз
ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" "Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще