У Харкові на Північній Салтівці почалися випробування першого тролейбуса із запасом ходу.

Про це мер Харкова Геннадій Кернес написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

тролейбус, Харків, фото: Геннадій Кернес
тролейбус, Харків, фото: Геннадій Кернес

"Перший рейс пройшов за планом: від терміналу біля метро Героїв праці по дротах, на повороті з Академіка Павлова на Дружби Народів водій опустив штанги і до кінцевої проїхав автономно, як електробус. Точно само - назад"— написав Кернес.

За словами Харківського градоначальника, машини потрібно освоїти і розрахувати заряд акумулятора для різних маршрутів. Наступним напрямком, швидше за все, стане Жихар від станції метро "Проспект Гагаріна", потім напрямок від станції метро "Університет" до П'ятихаток і наступне — на "Горизонт".

Місто планує закупити 50 тролейбусів із запасом ходу. Все для того, щоб вони заїжджали в ті райони, де немає контактної мережі.

тролейбус, Харків, фото: Геннадій Кернес
тролейбус, Харків, фото: Геннадій Кернес

Зазначимо, водій нового тролейбуса, як і його пасажири, їхали без масок.

фото: Геннадій Кернес
фото: Геннадій Кернес

фото: Геннадій Кернес
фото: Геннадій Кернес

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес 19 серпня, на сесії міськради анонсував відкриття в місті нових тролейбусних маршрутів.

У Харкові планується найближчим часом запустити такі маршрути:

Популярні новини зараз
На Україну чекає аномальна спека й посуха "Отримують гроші за спійманих чоловіків": у Раді розкрили шокуючу правду про ТЦК Пенсійний фонд нагадав про важливий термін: як отримати 50 тисяч гривень Пенсії перерахують за новою формулою: виплати сягнуть 9280 грн
Показати ще
  • П'ятихатки-Площа Конституції або свободи ;
  • Жихар-станція метро " Проспект Гагаріна";
  • маршрут на Горизонт;
  • маршрут на Північну Салтівку;
  • маршрут з селища Жихар по пр. Льва Ландау;
  • маршрут на Рогань.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Кияни просять Кличка прибрати трамваї з Подолу

Як повідомляє портал «Знай.иа» Буряк не пустить запорожців у транспорт без карток

Також «Знай.иа " писав, що У Кличка слідом за мостами "втомився" тролейбус: "Тримайтеся, відвалиться!"