У Харкові господиня кафе вимагала від двох відвідувачок плату за фото в її закладі. Про це самі дівчата розповіли в співтоваристві «Харків 1654» у соціальній мережі Facebook.

За словами дівчат, вони вирішили посидіти в кафе і «зробити пару кадрів одна одної для інсти». Вони сіли на літньому майданчику кафе Petit Paris, розташованого на вулиці Квітки-Основ'яненка, випили кави і приступили до зйомок. В цей час до них вийшла господиня закладу, яка зажадала плату в розмірі 150 гривень.

«Фотографувати на літньому майданчику харківського «Парижа» можна за 150 грн. Такі умови озвучила сама власниця, аргументуючи це тим, що ми прийшли до неї додому, а у неї - свої правила. Нагадаю, що ми стояли на вулиці, і в приміщення, як годиться в умовах нинішнього карантину, навіть не заходили», - пишуть автори посту.

У відповідь господиня обурилася, що вона витратила гроші на клумбу перед кафе, «а ви збираєтеся біля неї фотографуватися». Вона також заявила, що «є фотографом, і сама при зйомках в закладах завжди платить».

Коли дівчата почали посилатися на положення Конституції України, господиня заявила, що їй «пох*р на закони, тому що… в цій країні закони не працюють».

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..."
Показати ще

О том, как хозяйка кафешки в центре Харькова требовала денег за фотосъемку возле заведения. ⠀____________ Договорились мы встретиться с моей коллегой за чашечкой кофе, совместив приятное с полезным — сделать пару кадров друг друга для инсты, чтобы вы посмотрели, как мы отъели бока и щеки за время карантина 😂 ⠀ Для этого радостного момента встречи мы по своему незнанию (иначе точно обошли бы десятой дорогой) выбрали Petit Paris, тот, что на Квитки-Основьяненко. Это милое маленькое заведение с тремя столиками на двоих на улице. ⠀ Заказав капуч и достав фотик, мы имели честь познакомиться с владелицей заведения. К сожалению, знакомство оказалось не из приятных. А все потому, что фотографировать на летней площадке харьковского «Парижа» можно за 150 грн. Такие условия озвучила сама владелица, аргументируя это тем, что мы пришли к ней домой, а у нее дома свои правила. Напомню, что мы стояли на улице (см. видео — это мы у владелицы дома 😁) , и в помещение, как полагается в условиях нынешнего карантина, даже не заходили. ⠀ Хозяйка возмутилась: ⠀ — А как же клумба? Я на нее сегодня потратила деньги, а вы собираетесь возле нее фотографироваться. ⠀ Мы: ⠀ — 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ⠀ Далее она поведала нам о том, что является фотографом, причем с большим опытом, и сама при съемках в заведениях всегда платит, что и нам, собственно, советует делать. ⠀ На мои замечания и отсылки на главный закон Украины — Конституцию, она ответила, что ей похер на законы, потому что *цитирую*: «В этой стране законы не работают». ⠀ Это был мой первый долгожданный поход в заведение после 2х месяцев карантина... Из каждого утюга нам твердят о том, что малый бизнес страдает и нуждается в нашей помощи. Какое отношение — такая и помощь. Не позволяйте одурачивать себя, помните, что никто не может запретить вам съемку в общественном месте, т.к вы имеете на это полное право. Таковыми местами считаются улицы, рынки, заведения общепита, вокзалы, аэропорты, магазины и т. д. Причем съемка законна, даже если руководителями каких-либо из этих мест она запрещена ☝ ⠀ После долгих споров мы все-таки пофотографирововались. Но настроение было испорчено 💩 Автор: @natasha_nezhina

Geplaatst door Харьков 1654 op Vrijdag 15 mei 2020

«З кожної праски нам твердять про те, що малий бізнес потерпає і потребує нашої допомоги. Яке відношення — така і допомога», - резюмують дівчата, додаючи, що зйомкою в громадському місці жоден закон України не порушили.

«Дивна вона, це ж безкоштовна реклама для її ж закладу», «В принципі, що тут обговорювати, просто тепер на замітку, Petit - будете проходити, проходьте повз. І столики на вулицю винесли, вони не орендують вулицю», «Абсолютно права щодо законів, які в цій країні не працюють!», - коментують ситуацію харків'яни.

Нагадаємо, українець у "Сільпо" знайшов гостру начинку, замість вареника скальпель хірурга.

Як повідомляв портал Знай.uа, Шматки м'яса на асфальт, а потім у шлунок — супермаркет показав всю любов до українського покупця, фото.

Також Знай.uа писав, що Покупець супермаркету хотів поласувати цукеркою, але його випередила личинка - "Весна прийшла..."