В Харківській області через карантин переносять призов на строкову військову службу з квітня на травень-червень.

Про це повідомив Харківський обласний військком Юрій Калгушкін.

- Зараз нами відпрацьовуються пропозиції про перенесення термінів призову на строкову військову службу на травень-червень. Прихід новобранців у військові частини повинен був початися починаючи з 7 квітня, а тепер вони переносяться на травень-червень. Це по-перше, - сказав він.

-А по-друге, хлопців, що підлягають весняному призову до 3 квітня не будуть викликати у військкомати.

Призов в армію, скрін з відео
Призов в армію, скрін з відео

Припиняємо заходи призову громадян на строкову військову службу, пов'язані з викликом призовників на призовні дільниці та обласних збірних пунктів, - заявив Калгушкін. Це означає, що зараз ми їх викликаємо у військкомати, а тепер викликати не будемо – поки будемо вивчати їх особисті справи до 3 квітня, як цього бажає Кабінет міністрів України. А з 3 квітня почнемо оповіщення і викликати їх у військові комісаріати, для проходження медичного огляду. А вже в травні і червні будемо надсилати у військові частини Збройних Сил України та інших військових формувань. Ми інформуємо голів призовних комісій, починаючи з обласної і закінчуючи районними, міськими про обмеження проведення даних заходів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною "Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Штраф від 340 до 680 гривень: водіям нагадали про покарання за поширене порушення Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Строковий призов по-новому – в ЗСУ пояснили, кого і коли заберуть в армію

Як повідомляє портал «Знай.ua» В Україні під призов до лав ЗСУ потраплять навіть 43-річні – скільки часу і де буде проходити служба

Також «Знай.ua» писав, що В ЗСУ будуть закликати навіть із запасу, як отримати відстрочку