У неділю, 1 березня, в Харкові буде хмарно, але ближче до обіду хмари розійдуться, поступившись місцем на небі сонцю. Опадів не очікується, зазначають на сайті Sinoptik.

Температура повітря 1 березня в Харкові «опиниться» на позначці 6 градусів тепла, а вночі опуститься до 4 градусів вище нуля.

Несподівано тепло 1 березня в Харкові було лише одного разу за весь час погодних спостережень, у 1989 році, тоді термометри показали цілих 8 градусів вище нуля. А моторошно холодно – в 1948 році, тоді в повітрі завис 18,5-градусний мороз.

Погода в Україні 1 березня, Укргідрометцентр

Народ в цей день поминав дюжину мучеників за віру постраждалих, серед яких Памфил пресвітер, Валент диякон, Ілля, Даниїл, Феодул, Юліан та інші.

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Показати ще

Наші пращури помітили, що якщо весна починається яскраво, сонячно, задерикувато, то не варто їй вірити – далі підуть холоду і погана погода. Ранньому теплу не довіряли, його побоювалися.

Про погоді цього дня судили по тому, чутно грім і звідки дме вітер. Грім і вітер північний несли з собою швидке похолодання, вітер зі сходу – суху і ясну погоду, вітер західний – дощі і сльота, а південний – потепління і сонце.

До речі, у цьому році 1 березня вітер очікується південний, тому можна сподіватися на теплу і приємну весну.

Как сообщал Знай.ua, скоро начинается весна и день становится все длиннее, а значит украинцы, как и каждый год до этого, будут переходить на летнее время. Мы рассказали, когда это будет, как подготовиться и в какую сторону переводить часы.

Также Знай.ua писал, в это воскресенье православные христиане отмечают праздник Прощенное воскресенье. Украинцам рассказали, как правильно подготовиться к такому празднику и как правильно просить прощения за свои грехи.

Напомним, в Украине собираются полностью изменить трудовое законодательство. Но для многих людей это может стать не только ударом по кошельку, а и ударом по личному времени и здоровью. Слуги народа решили забрать один выходной в неделю.