У Харкові виявили фальсифіковані сири, які не відповідають стандартам якості і можуть нести загрозу здоров'я споживачів.

в супермаркеті, фото з вільних джерел
в супермаркеті, фото з вільних джерел

Шість з дев'яти протестованих в Харкові зразків сиру не відповідали стандартам, повідомили в ДП "Харківстандартметрологія".

У сирку глазурованому "Люкс" з курагою 20% жиру виявлені рослинні жири. Крім цього, при нормі 20% було виявлено 28% жиру невідомого походження.

Сирок, ілюстративне фото

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Завищену кількість дріжджів, яка несе загрозу здоров'ю та провокує підвищення маси тіла, було виявлено в:

  • сирку глазурованому "Люкс" з курагою 20% жиру;
  • сирною масі "Селянська" з родзинками 4,5% жиру;
  • сирку солодкому "Дитячий смак" з ароматом ванілі 15% жиру.

В рамках перевірки була закуплена продукція дев'яти українських виробників з Дніпропетровської, Полтавської, Миколаївської, Черкаської, Харківської, Київської областей, яка реалізовувалася в торговій мережі Харкова.

Наразі за фактом виявлених порушень стандартів якості проводиться ретельна перевірка.

Нагадаємо, українців нагодували хлібом з "гострою приправою, головний ужастик Хеллоуїн втілився в реальність.

Як повідомляв Знай.uа українців нагодували "заморською ікрою" в супермаркеті: "Це на випадок, якщо почне вилуплюватися молодь", фото.

Знай.uа писав Хрещення Господнє 2020: обряди, традиції і заборони.