Студенти з Харкова написала звернення до президента України Володимиру Зеленському через відсутність опалення та гарячої води в її гуртожитку.

Відповідна петиція була опублікована на сайті президента України 8 листопада.

Студентка з Харкова Юлія Суменкіна написала звернення до Володимира Зеленського. Все через те, що в гуртожитку №10 Харківського національного університету ім.Каразіна тривалий час відсутня гаряча вода і опалення. Петицію з претензіями розмістили на сайті президента, на даний момент її підписали всього 24 людини.

Харківські студенти залишилися без опалення


У петиції студентка розповіла, що протягом трьох місяців в гуртожитку відсутня гаряча вода, а коли настали холоди і у всьому місті включили опалення, тепло в кімнати студентів так і не надійшло. Через відсутність опалення більшість студентів хворіють, а через холод в їх кімнатах не можуть вилікуватися. А від місцевих властей студенти чують тільки обіцянки про ввімкнення опалення.

"Вимагаємо допомогти в цій ситуації. Ми маємо право жити в нормальних умовах!", - написала студентка.

Нагадаємо, опалювальний сезон 2019: українці заплатять за тепло навіть без батарей

Популярні новини зараз
Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа , оформити субсидії стало простіше: як подати документи в два кліка".

Також Знай.uа писав, що зміниться для українців у жовтні: субсидії, податки, скасування дрібних грошей та інше.