У Харківській області розмір субсидії на комунальні послуги трохи збільшився, повідомляє портал “Город Х” з посиланням на дані Держстату.

У вересні розмір субсидії в середньому виріс на 21 відсоток у порівнянні з минулим роком. Загалом за цей рік мешканці Харківської області отримали субсидії на суму майже 82 мільйони гривень. З них майже 69 мільйонів виплатили мешканцям міст.

Субсидія
Субсидія

Варто зазначити, що станом на перше жовтня кількість отримувачів субсидій зменшилась у порівнянні з минулим роком — трохи більше, ніж 162 тисячі сімей проти 188,4 тисячі минулого року.

Нагадуємо, що 20 жовтня уряд затвердив нові правила отримання субсидій на комунальні платежі.

Популярні новини зараз
Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа куди полетимо: у Запоріжжі відкрили аеропорт після реконструкції.

Знай.uа писав, в Дніпрі ціна на картоплю зрушила з мертвої точки: по чому зараз "другий хліб".