У Харкові захворюваність на інфекційні хвороби збільшилась майже на чверть, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, усього за цей рік на інфекційні хвороби перехворіли 12564 чоловіки — на 25% більше, ніж минулого року. Зокрема, майже в 10 разів збільшився рівень захворюваності на кір та в тричі більше людей перенесли коклюш.

Епідемія грипу в Україні
Епідемія грипу в Україні

Проте, епідеміологи зафіксували суттєве зниження кількості кишкових інфекцій — на 61% менше випадків захворювання на ротавірусний ентерит, на чверть — на гастроентероколіт. Також медики відзначають, що вперше за тривалий час серед інфекційних хвороб превалюють ті, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Нагадуємо, що вчора через невідповідність заявленим характеристикам з продажу в Харкові вилучили вершкове масло “Селянське 72,5%” виробництва Веселиновського заводу.

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Також Знай.uа писав, що нардеп Андрій Холодів прокоментував "закриття" фабрики British American Tobacco.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що British American Tobacco зупинила виробництво в Україні: "Бравіссімо!".