У вересні 2019 року в Харкові здорожчали м’ясні, молочні продукти та гречка, повідомляє портал “Город Х” з посиланням на обласне управління статистики.

Як повідомляється, гречка здорожчала майже на 15 відсотків; молоко та кисломолочні продукти — на 1,7-4 відсотки; м’ясо, риба та сало — на 0,3-11%.

Проте стали дешевшими цукор, макарони, овочі та яйця — на 1,3-7,8 відсотка.

гречка
гречка

Крім того, здорожчали цигарки та алкоголь, особливо — в преміум-сегменті: на 1,2%.

Популярні новини зараз
Чекати залишилося недовго: екстрасенс назвав дату завершення війни в Україні Гороскоп на сьогодні 5 серпня: непорозуміння Тельців, критика Левів та загострення Риб Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ Польша почала депортувати українців: вдома відразу чекає ТЦК
Показати ще

Нагадуємо, що нещодавно попереджали про те, що в Україні збільшились ціни на хліб — на 15-22 відсотки.

Як повідомляв Знай.uа, скільки українців працюють після виходу на пенсію: цифри говорять самі за себе, до "покращення" ще далеко.

Також портал Знай.uа писав, українцям проведуть індексацію доходів: хто отримає більше вже в жовтні.