В Харкові засікли чергового любителя екстремальних поїздок на міському транспорті, повідомляють очевидці в соціальних мережах.

Як повідомляється, зацепер, вдягнений під пенсіонерку, їхав, зачепившись за сходи у задній частині тролейбуса, які ведуть на дах. Фотографію екстремала очевидці виклали у соціальні мережі.

Ніяких подробиць чи деталей не повідомляється.

Нагадуємо, що на початку жовтня в столиці помітили зачепера, який в грозу катався на даху тролейбуса.

Популярні новини зараз
Перевірок стане більше: податкова почала більш ретельно контролювати доходи громадян ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа у Львові знайшли обгорілі тіла пари любителів селфі.

Также Знай.uа писав, божевільні підлітки на Львівщині піднялися на залізничну цистерну у пошуках пригод.