Троє харківських школярів були нагороджені президентськими стипендіями, повідомляє портал “NewsRoom”.

Як повідомляється, двоє зних є випускниками одного навчального закладу. Це випускники фізико-математичного ліцею №27 Кирило Ковальчук та Анастасія Кутах, які є третіми призерами міжнародних олімпіад.

школярі
школярі

Ще один харківський школяр, який отримав президентську стипендію — десятикласник гімназії №47 Руслан Оганов.

Нагадуємо, що нещодавно українська математик Марина В’язовська розв’язала задачу Кеплера, яку не могли розв’язати вже чотири століття.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, новий винахід українців підкорив світ.

Також Знай.ua писав, що юний українець винайшов помічника для незрячих людей.