Цими вихідними Харків прийме міжнародний фестиваль бальних танців “Ukr Dance Cup 2019”, повідомляє портал “StatusQuo”.

Як повідомляється, в рамках фестивалю пройдуть змагання з європейської та латиноамериканської програм. Початок денної сесії кожного дня — о 9:00, вечірньої — о 19:00. Вечірню сесію суботи, 19 жовтня, можна буде подивитись онлайн на каналі Youtube.

Оксана Марченко, Танці з зірками
Оксана Марченко, Танці з зірками

Фестиваль бальних танців “Ukr Dance Cup 2019” проходитиме у харківському Палаці спорту.

Нагадуємо, що днями українці гребці на каное стали переможцями чемпіонату світу з веслувального марафону, що проходив у китайському Шаосіні.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Показати ще

Як раніше писав портал Знай.ua, американка Еллісон Фелікс перевищила рекорд легендарного Усейна Болта.

Також Знай.ua повідомляв про те, що український плавець Михайло Романишин встановив новий рекорд України - найдовший заплив на відкритій воді.