До 1 травня 2020 року усі мешканці Харкова мають укласти нові угоди з Водоканалом, повідомляє портал “StatusQuo”.

Як повідомив начальник комунального підприємства “Харківводоканал” Сергій Рязанцев, тьака вимога передбачена у законі “Про житлово-комунальні послуги”. Мешканці будинків на загальних зборах мають вирішити, чи буде в договорах зазначено обслуговування внутрішньобудинкових систем, чи ні. Також Рязанцев зазначив, що за законом підприємство може припинити обслуговувати тих, хто не укладе договір.

Гаряча вода
Гаряча вода

Варто відзначити, що укладання договору з Водоканалом є безкоштовним. Так само це ніяк не вплине на собівартість послуг, оскільки мешканці Харкова раніше також платили за обслуговування іншим підприємствам.

Нагадуємо, що нещодавно з’явилась інформація про те, що у Києві можуть змінитись тарифи на воду і тепло.

Популярні новини зараз
У МОЗ заспокоїли українців на рахунок е-рецептів: в аптеки бігти не потрібно Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, готуйте "буржуйки": нові тарифи на тепло приголомшили киян.

Також Знай.uа писав, як заощадити на поїздці до Києва: лайфхак від мелітопольців вбереже ваш гаманець.