У селі Кам’янка Дворычанського району Харкывськоъ області місцевий мешканець вчинив наругу над 28-річною дівчиною, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, про злочин повідомила матір потерпілої. Згодом правоохоронці затримали злочинця, яким виявився 26-річний молодик, знайомий дівчини, яка є інвалідом другої групи.

поліція
поліція

Наразі відкрите провадження за статтею 152 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.

Нагадуємо, що вчора у Запоріжжі пасажир маршрутного таксі влаштував бійку в салоні автобуса, накинувшись на водія.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 серпня: непорозуміння Тельців, критика Левів та загострення Риб Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ Навіть мобілізованих відпустять: Кабмін схвалив відстрочки для ще однієї категорії Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, українцям варто приготуватися до підвищення тарифів на комунальні послуги, адже найближчим часом очікується подорожчання як мінімум на 15-20%.

Також Знай.uа писав, що багатьом львів'янам тепер доведеться відвикати від звичних маршрутів громадського транспорту.