На сцені Хароківського національного академічного театру опери та балету розпочався фестиваль “Схід Opera Fesт– 2019”, повідомляє портал “Вечерний Харьков”.

Розпочався фестиваль 4 жовтня оперою “Фауст” Шарля Гуно за участю зірки світової опери та соліста багатьох відомих європейських театрів Тараса Штонди. А на наступний день був вечір балету, в рамках якого харків’яни змогли подивитись балет Миколи Римського-Корсакова «Шахерезада», в якому також взяли участь зіркові гості — солісти Національної опери України Олексій Тютюнник та Олена Горшунова.

В рамках фестивалю будуть представлені чотири балети, сім опер, кантата Карла Орффа “Карміна Бурана” у виконанні театру “Київ модерн-балет” та мюзікл “My Way”. Завершиться фестиваль 20 жовтня.

Нагадуємо, що 10 жовтня в Івано-Франківську розпочнеться фестиваль “Дні українського кіно”.

Популярні новини зараз
Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, франківчани, ловіть Париж: городян запрошують на фестиваль французького кіно

Також Знай.ua писав про те, що куди піти у Львові на вихідних: топ безкоштовних заходів.