На сайті Харківської міської ради з’явились декілька петицій щодо змін в організації дорожнього руху в місті, повідомляє портал “Вечерний Харьков”.

Як повідомляється, автори петиції пропонують зробити виділені смуги для міського транспорту — це збільшить мобільність людей, пришвидшить їхні поїздки містом, а також допоможе вирішити проблему парковок в непередбачених для цього місцях.

Харків, Площа Свободи
Харків, Площа Свободи
velorally.ua

Інща пропозиція полягає в тому, щоб облаштувати в центрі Харкова на деяких вулицях односторонній рух. Зокрема, в цей проект пропонується включити вулиці Сумську, Мироносицьку та Римарську.

Нагадуємо, що низку змін пропонують міській владі також мешканці Києва. Зокрема — побудову монорейки та сучасного скейтпарку.

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." З е-рецептом можна буде придбати понад 60% ліків: як діятиме програма з 1 квітня Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, Максим Галкін поділився забавним відео, позуючи в незвичайному образі

Також Знай.ua писав про те, що тепер українці зможуть додати до колекцій унікальну поштову мініатюру