Харківський спортсмен Денис Іващенко став віце-чемпіоном Європи з тхеквондо серед юніорів, повідомляє портал “Robinzon.tv”.

Як повідомляється, на турнірі, що проходив у іспанському місті Івіащенко здобув перемоги над спортсменами з Хорватії, Данії, Греції та Угорщини. А в фіналі в рівній боротьбі програв болгарському тхеквондисту Христо Богданову з рахунком 19:23.

Також віце-чемпіонкою Європи серед юніорок стала Софія Хобтар з Хмельницького.

Нагадуємо, що на тому ж чемпіонаті Європи в іншій категорії друге місце здобув Максим Маненков з Запоріжжя.

Популярні новини зараз
Водіям готують обмеження і перевірки: права подовжать не всім У школах додають 12-й клас: навіщо учням ще один рік Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, жителі Харкова створили петицію, в якій просять міську владу подбати про їх чотирилапих улюбленців.

Також Знай.uа писав, що на сьогоднішній день понад 100 тисяч меленьких українців потребують в тому, хто зміг би поділитися з ними своєю турботою і часом.