Мисливці з райцентру Борова піднялись проти поліцейського, який застрелив трьох косуль, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, в соціальних мережах писали, що через декілька днів коп-браконьєр пригощав своїх друзів шашликом з косуль та казав, мовляв, йому потрібен глушник до рушниці — міг би вполювати й більше.

поліція
поліція

Представники керівництва мисливського товариства звернулись до правоохоронців с вимогою розібратись та покарати поліцейського, якщо підтвердиться, що він займався браконьєрством.

Нагадуємо, що в середині вересня в Одеській області браконьєр напав на жінку, яка попросила його залишити її територію.

Популярні новини зараз
Українців обкладуть додатковими податками: кому готувати гаманці Готуйте гаманці та заначки: на скільки може подорожчати світло влітку В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Одеській області загинули дельфіни через дії браконьєрів. Вони заплуталися в розставлених сітках.

Також Знай.uа розповідав, як на Франківщині накрили церковного злодюгу.