В понеділок до харківських правоохоронців звернулась жінка, яка стала свідком сварки та нібито чула постріли, повідомляє портал “057.ua” з посиланням на Головне управління Національної поліції в Харківській області.

Як повідомляється, правоохоронці та експерти не підтвердили факт стрілянини, проте виявили 35-річного місцевого мешканця, який погрожував жінці розправою та мав при собі ніж. Останній був вилучений в якості речового доказа.

Наразі ведеться перевірка даного факту.

Нагадуємо, що у Києві молодик у метро вирішив покурити та поводив себе по-хамськи по відношенню до інших пасажирів.

Популярні новини зараз
Мобілізація по-новому: чому ухилянти більше не отримують повітки поштою Нотаріуси масово блокують угоди: чому продати квартиру у 2026 стало набагато складніше Дистанційка і скорочений день: як працюватимуть школи і дитсадки при блекауті Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua Том Круз приїхав у Київ на запрошення Зеленського.

Також Знай.uа писав, Том Круз в Офісі Зеленського зробив щиросерде визнання.