Харків'янка, яка дістала титул "Міс Україна-2019", Маргарита Паша, відмовилася давати інтерв'ю українською мовою для програми "Світське життя" з Катериною Осадчою.

Ведуча відомого телешоу розповіла, що Паша не захотіла з нею спілкуватися українською мовою.

На своїй сторінці в Instagram "Міс Україна" написала "цікавий" пост, де заявила, що має право розмовляти тією мовою, якою вона хоче - російською. Тим, хто з нею не згоден радила відписатися.

Трохи пзніше, коли до красуні дішло, що написала щось не те, вона видалила частину посту, але було запізно. Обурені українці закидали дівчину докорами. "За що їй дали титул?", "Яка ви" Міс Україна ", якщо не поважаєте свою країну, її мову?".

Паша пояснювала та виправдовувалася у черговому пості:"Це чистої води наклеп заздрісників! Я обома мовами володію в рівній мірі", а про інтерв'ю з Катериною Осадчою заявила, що не змогла спілкуватися через погане самопочуття.

Популярні новини зараз
7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс
Показати ще

Як уже писав Знай.ua, "Міс Україна 2019" спробувала виправдатися за мовний скандал.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав гаряча фанатка "Ліверпуля" з України підтримала команду своїми "м'ячиками".

Портал Знай.ua повідомляв "Міс Україна 2019" у рваних джинсах і з короною заявила про небажання спілкуватися українською.