У Харкові 15 вересня запрацювала Академія програмування та робототехніки для дітей, повідомляє портал “Харьковский курьер”.

Як повідомляється, створили Академії експерти компанії NIX. В день відкриття діти дізнавались, як програмують інкубатори, годівниці, “розумні будинки” за допомогою апаратної платформи Arduino. Також маленькі харків’яни самі спробували написати код на мовах програмування JavaScript та Pyhton.

комп'ютер
комп'ютер

В Академії діти 11-13 років зможуть опанувати навички створення роботів за допомогою платформ Arduino та Lego, а старші — програмування на Python та JavaScript, а також створювати власні ігри та веб-сайти.

Нагадуємо, що нещодавно фахівці пояснили, чому навчання програмуванню є корисним для дитини.

Популярні новини зараз
Вчені дізналися, що в наших будинках брудніше за унітаз у тисячі разів - користуємося цим щодня "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, вміст газового балончика потрапив у очі трьом школяркам на Львівщині

Також Знай.ua писав про те, що чоловік у Запоріжжі врятував хвору сусідку, виніс на руках з вогняної квартири.