В одному з харківських дворів на Салтівському шосе автограбіжники “роздягли” позашляховик місцевого мешканця, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, крадії зняли з автівки передні та задні бічні двері з лівого боку. При цьому злодії навіть змогли обдурити сигналізацію, яка мала б спрацювати, але мовчала.

Чому не спрацювала сигналізація — невідомо. В соціальних мережах припускають, що когось на аналогічній автівці вдарили в бік і він вирішив дістати недешеві запчастини в такий спосіб.

Нагадуємо, що на Харківщині затримали працівника птахофабрики, який намагався винести з підприємства кілька десятків бройлерів.

Популярні новини зараз
Мобілізація хочуть послабити: що зміниться для військовозобов'язаних Приготуйтесь до нових сум у платіжках: чергове подорожчання електроенергії У школах додадуть нові предмети: зміни торкнуться дев'ятих класів Мінімальна пенсія зросте до 7374 гривень: коли чекати підвищення
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що в Харкові орудують віртуозні аферисти, не ловіть ґав.

Портал Знай.ua повідомляв про те, що українців тероризують "мобільні" аферисти.