Правоохоронці Харкова розшукують дівчину, яка вчора не повернулась з училища до реабілітаційного центру, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, 16-річна Марина Берегова проживала в реабілітаційному центрі в Харкові на вулиці Фісановича. Bчора приблизно опівдні дівчина пішла з училища на вулиці Куликівській та більше її не бачили.

Bона була вдягнена в світлу сорочку та темні джинси.

Усіх, хто бачив Марину, чи може знати, де вона зараз знаходиться, просять одразу повідомляти у правоохоронні органи

Популярні новини зараз
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026 МОН міняє правила вступу до вузів Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс
Показати ще

Нагадуємо, що у Bінниці правоохоронці повернули додому дівчинку, яка втекла з дому після сварки з бабусею.

Також Знай.ua розповів, що "собачатники" виявили в центрі міста мертвого чоловіка.

Нагадаємо, Знай.ua писав що у Києві зникла юна красуня, батьки моляться про диво.