У Харкові вдалося упізнати чоловіка, який розбестив 12-річну дівчинку. Даного ґвалтівника знайшли завдяки його однокласниці.

34-річного Олександра Світличного пригадала однокласниця, яка побачила чоловіка на скріншоті у соцмережі, - розповідають активісти руху "Єдина нація".

"Особлива подяка тій жінці, яка виявилася однокласницею цієї "людини". Вона передала дані: де живе людина, з ким, номери телефонів і приблизно його родичів. Ми передали цю інформацію в поліцію і попросили саму жінку зателефонувати в поліцію. Завдяки нашим зусиллям ми зловили нелюда доставили в Індустріальний район поліції", - висловив подяку представник руху.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням
Показати ще

Також повідомляється, що на однокласницю підозрюваного намагалися впливати і навіть "тиснути" спільні знайомі і старі друзі та неодноразово відмовляли заявляти в поліцію.

Нагадаємо, що гвалтували по черзі: під Києвом два амбали викрали жінку, що з нещасною

Як повідомив Знай.ua у Дніпрі шукають звіра, який напав на 15-річну дівчинку

Знай.ua повідомляв, що Мелітополем розгулює маніяк, помічений "на шкільному місці"