Харківські університети увійшли в топ-1000 кращих вузів світу. Статистика була опублікована на сайті The Times Higher Education World University Rankings 2020
Навчальні заклади України в опублікованому списку представлені шістьма навчальними закладами. Ними стали: ХНУ імені Каразіна, ХПІ, КНУ імені Тараса Шевченка, Сумський державний та ЛНУ імені І. Франка виявилися в категорії 1000+.

В рейтинг потрапили ті навчальні заклади, в яких було враховано рівень довіри серед студентів і співробітників, уряди інших країн, а також кількісне співвідношення чоловіків і жінок.

Традиційно перше місце рейтингу належить Оксфордському університету, на другій позиції опинився Каліфорнійський технологічний інститут, а на третьому - Кембридж.

Нагадаємо, Київський політех відзначає 121-й день народження: чого ви точно не знали про найбільший виш Європи

Як повідомляв раніше Знай.ua, мідії врятували людей від голоду: на Вінниччині з'явився незвичайний пам'ятник


Також Знай.ua писав про те, що батьки, вам краще присісти: скільки доведеться заплатити за навчання у вишах України

Популярні новини зараз
Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще